Książka (dla) Przedszkolaka
Dzieci z grupy najstarszej w Przedszkolu Niepublicznym Tęcza zapoznały się z historią powstawania książki, utworzyły wspólną, grupową książkę pt." Nasze przedszkolne przygody".
Książka (dla) Przedszkolaka
W Przedszkolu Niepublicznym Tęcza w Katowicach dzieci rozmawiały na temat - "Moja ulubiona książka". prezentowałyulubioneksiążkiprzyniesionez domu, wykonały wystawkę.
Projekt Książka /dla/Przedszkolaka- Przedszkole Niepubliczne Tęcza Katowice
Dzieci z Przedszkola Niepublicznego Tęcza w Katowicach realizowały projekt "Książka (dla) Przedszkolaka". W trakcie realizacji podejmowały następujące działania: 1.
Aktywny przedszkolak
Grupa Krasnoludków z Przedszkola "Carissimus" w Nowym Sączu twórczo i bardzo aktywnie zrealizowała projekt pn. "Aktywny przedszkolak", którego
Mały przyrodnik
Dnia 26.03.2015 r. grupa Krasnoludków zrealizowła zajęcia pt. "Wiosna idzie przez świat" zamieszczone w marcowym miesięczniku "Bliżej Przedszkola". Dzieci
Opowieści z krainy liczb
Dnia 24.03.2015 r grupa Krasnoludków zrealizowała projekt pn. "Opowieści z krainy liczb", zamieszczony w lutowym wydaniu miesięcznika "Bliżej Przedszkola".
Dziękuję, przepraszam, proszę
Dnia 23.03.2015 r. grupa Krasnoludków zrealizowała temat: "Dziękuję, przepraszam, proszę". Korzystaliśmy z materiałów dołączonych do lutowego numeru miesięcznika

Krystyna Szewczyk
ostatnie logowanie ponad 3 lat temu