Prace komisji - Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
Prace komisji - Międzynarodowy Konkurs Plastyczny, Przedszkole Publiczne Nr 3 w Kolbuszowej. Tytuł Konkursu: "Piekno jesiennych pól, łąk i lasów"
Przedstawienie towarzyszące rozstrzygnięciu Międzynarodowego Konkursu
Przedstawienie towarzyszące rozstrzygnięciu Międzynarodowego Konkursu Plastycznego - Przedszkole Publiczne Nr 3 w Kolbuszowej. Koordynator konkursu: Aneta Konefał
Rozstrzygnięcie Międzynarodowego Konkursu Plastycznego cz.1
Przedszkole Publiczne Nr 3 w Kolbuszowej, 26.11.2011r. - koordynator konkursu Aneta Konefał
Aneta Konefał dodał(a) konkurs ponad 11 lat temu
"Piękno jesiennych łąk, pól i lasów" - Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
Protokół z posiedzenia Komisji rozstrzygającej konkurs międzynarodowy pt. "Piękno jesiennych pól, łąk i lasów" W dniu 21.11.2012 obyło się posiedzenie
Olimpiada Przedszkolaków 2012
Co roku zarządy osiedli miasta Kolbuszowa organizują Olimpiadę dla Przedszkolaków. Zobaczcie, jak było w tym roku :-)))))
Aneta Konefał dodał(a) film ponad 12 lat temu
Dziecięca matematyka: przeciwieństwa - film z zajęć
Zajęcia matematyczne z cyklu "Dziecięca matematyka" - krąg tematyczny: przeciwieństwa. Zajęcia przeprowadzone w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Kolbuszowej. Matematyka nie musi
Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu nr 3 w Kolbuszowej
Pasowanie na przedszkolaka 2011 - zobaczcie, jak dzieci przeżywały tę uroczystość! :)
Święto Pluszowego Misia w Przedszkolu nr 3 w Kolbuszowej
Święto Pluszowego Misia w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Kolbuszowej - rok 2011. Projekt w ramach eTwinning - we wspólpracy z greckim przedszkolem.
Andrzejki w Przedszkolu nr 3 w Kolbuszowej
Andrzejki w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Kolbuszowej - rok 2011.
Mikołajki w PP nr 3 w Kolbuszowej
Mikołajki w Przedszkolu Publicznym nr3 w Kolbuszowej - rok 2011. "Dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń - Mikołaj już jedzie"! :)
Dzień KLANZY w Przedszkolu nr 3 w Kolbuszowej
Przedszkole Publiczne nr 3 w Kolbuszowej włączyło się w I Ogólnopolski Dzień KLANZY! :-))
Aneta Konefał dodał(a) film ponad 12 lat temu
Obchody Dnia Zwierząt w Przedszkolu nr 3 w Kolbuszowej cz. 2.
Obchody Dnia Zwierząt w Przedszkolu nr 3 w Kolbuszowej, cz. 2.
Aneta Konefał dodał(a) film ponad 12 lat temu
Obchody Dnia Zwierząt w Przedszkolu nr 3 w Kolbuszowej cz. 1.
Obchody Dnia Zwierząt w Przedszkolu nr 3 w Kolbuszowej, cz.1.
Dzień Morza w Przedszkolu nr 3 w Kolbuszowej
Dzień Morza w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Kolbuszowej, czyli interesujące zajęcia dla przedszkolaków w obiektywie.
Aneta Konefał dodał(a) album ponad 12 lat temu
Dzień Zwierząt w kolbuszowskiej "Trójeczce"
Przedstawiam wierszowaną fotorelację z obchodów Dnia Zwierząt w naszym przedszkolu :-)) Link do galerii: http://kaneta1.jalbum.net/Dzie%C5%84%20zwierz%C4%85t/ Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=fnv0wfdRmgM

Aneta Konefał