Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Ewa Szaro dodał(a) wpis miesiąc temu
Dzień Europy
Przedszkolaki z Niezapominajki obchodziły Dzień Europy. Dzieci poznały wiele ciekawych informacji związanych z Europą i Unią Europejską.
Ewa Szaro dodał(a) wpis miesiąc temu
Światowy Dzień Książki
23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Książki. To kolejna okazja, by zachęcić dzieci do jak najczęstszego kontaktu z książką. Książki uczą i bawią, rozbudzają zainteresowania czytelnicze.
Ewa Szaro dodał(a) wpis miesiąc temu
Wizyta w remizie strażackiej
4 maja obchodzony jest Dzień Strażaka, dlatego dzieci z grupy Skrzatów i Pszczółek odwiedziły naszych dzielnych strażaków. Była to wyjątkowo pouczająca wycieczka.
Ewa Szaro dodał(a) wpis miesiąc temu
Przedszkolna oczyszczalnia wody
Badamy i doświadczamy… Przedszkolaki zajęły się oczyszczaniem wody.Dzieci dowiedziały się, jak można oczyścić brudną wodę i jak wykonać filtr do wody. Do ich wykonania użyliśmy
Ewa Szaro dodał(a) wpis miesiąc temu
Dzień Ziemi
„Ziemia to wyspa zielona” to hasło przewodnie, które towarzyszyło nam w tegorocznych obchodach Dnia Ziemi.W tym dniu przedszkolaki przyszły ubrane na zielono na znak
Ewa Szaro dodał(a) wpis miesiąc temu
Konkurs Piosenki Bajkowej
11 marca w przedszkolu przy ul. Ratuszowej odbył się Konkurs Piosenki Bajkowej. Przedszkolaki odważnie i z wielkim wdziękiem śpiewały piosenki takie jak „Pszczółka Maja”,

Ewa Szaro
ostatnie logowanie miesiąc temu


wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość do Ewa Szaro
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz