Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: mp3
Wielkość: 1127.18 kb
Id: 7995

Słońce - wersja wokalna (PD, mp3)


Piosenka pochodzi z płyty „Piosenki od A do Z”. Piosenki od A do Z to publikacja do pracy z dziećmi, wspomagająca naukę czytania i pisania. Zestaw składa się z płyty CD oraz książeczki z opisami zabaw. Na płycie zamieszczono 24 piosenki, które w prz... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (3.69 PLN brutto).

Zobacz również

wyzwaniebppiosenkaczytaniepisanie

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów lub skorzystaj z wyszukiwarki

Piosenka pochodzi z płyty „Piosenki od A do Z”.

Piosenki od A do Z to publikacja do pracy z dziećmi, wspomagająca naukę czytania i pisania. Zestaw składa się z płyty CD oraz książeczki z opisami zabaw. Na płycie zamieszczono 24 piosenki, które w przystępny i skuteczny sposób pomagają w poznaniu kolejnych liter alfabetuW książeczceopublikowane zostały nuty, teksty piosenek oraz propozycje zabaw nawiązujących do poszczególnych utworów. Znalazły się tu zabawy muzyczno-rytmiczne, logopedyczne i logorytmiczne – a więc takie, które wspierają dziecko w rozwoju sprawności aparatu artykulacyjnego oraz kształtują gotowość do nauki czytania i pisania.

 

Publikacja nie nawiązuje do żadnej konkretnej metodyki, dlatego stanowi świetną propozycję uzupełniającą dla metod nauki czytania i pisania obranych w konkretnej placówce, do której uczęszcza dziecko.

 

Piosenki autorstwa doświadczonego rytmika, przemyślane i „łatwo wpadające w ucho” aranżacje oraz propozycje zabaw opracowane przez znakomitego logopedę – to gwarancja sukcesu edukacyjnego i radości dzieci, które będą uczestniczyły w zajęciach opartych na propozycjach zawartych w tej publikacji.

Dowiedz się więcej