Katarzyna Dąbrzalska dodał(a) wpis rok temu
Wykonanie wszystkich zadań z ekokulturalnego przedszkola
Dzieci zPrzedszkola Miejskiego nr 5 w Jaworznie meldująwykonanie wszystkichzadań w ramach projektuEkokulturalne przedszkole.
Mobilna minikuchnia błotna
Przedszkolakiz Przedszkola Miejskiego nr 5 w Jaworznie meldująwykonanie zadaniana miesiąc maj. Zabawywogrodziew mobilnej minikuchnibyły bardzo absorbujące, dzieci niewiedziały końcazabawy.
Katarzyna Dąbrzalska dodał(a) wpis rok temu
Osłonka na doniczkę - zielona sala
PrzedszkolakizPrzedszkola Miejskiego nr 5w Jaworzniewspólnie z nauczycelem wykonałycementową osłonkę na doniczkę. Przyniosły takżeswojeroślinki, by wsali zrobiło sięzielono.
Hotel dla owadów
DziecizPrzedszkolaMiejskiego nr 5w Jaworznie meldująwykonanie zadaniana listopad "Hotel dla owadów".
Kącik makulatury
Dziecii rodzice z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Jaworznieod października 2021 r. prowadzą zbiórkę makulatury w placówce. Wygospodarowano kącik zbiórki, gdzie społęcznośc
Oszczędzamy wodę
Dzieciz Przedszkola Miejskiego nr 5 w Jaworzniekultywują tradycję związaną z ochroną środowiska a tym samym dbająooszczędzanie wodypoprzezcodzienne działaniaukierunkowanenaekologicznezachowania.
Wędrująca Książka
Dzieciz PrzedszkolaMiejskiegonr 5 w Jaworzniewykonały zadaniena miesiąc kwiecień pod nazwą "Wędrująca książka". Stworzyły w swojejgrupierówieśniczej przechodniąbiblioteczkę
Daj ubraniom drugie życie PM nr 5 w Jaworznie
Dzieciwrazz rodzicamiw okresieferiizimowych wykonałyzadanienaluty tworząc ekologicznemaskotki.
Ekokulturalne Przedszkole PM nr 5 w Jaworznie
Pożeracz zakrętek - wyzwanienastyczeń