Agnieszka Moskal dodał(a) wpis ponad 3 lat temu
Publiczne Przedszkole nr 1 w Świdwinie
Grupa 3 latków wraz z rodzicami włączyła się w projekt: Bajeczna Księga. W rolach głównych wystąpili: borsuk, sowa, zajączek szaraczek, niedźwiedź, Krzyś oraz leśniczy.
Agnieszka Moskal dodał(a) wpis ponad 4 lat temu
Puchatki - Publiczne Przedszkole nr 1 Świdwin
Witamy w naszej bajce! Pięciolatki „Puchatki” z Publicznego Przedszkola nr 1 w Świdwinie wraz z rodzicami przez cały rok uczestniczyły w projekcie „Bajeczna Księga”.
Publiczne Przedszkole nr 1 w Świdwinie
Czterolatki („Puchatki” i „Tygryski”) z Publicznego Przedszkola nr 1 w Świdwinie wzięły udział w Wojewódzkim Programie Zdrowia Jamy Ustnej i Zapobiegania
Agnieszka Moskal dodał(a) wpis ponad 5 lat temu
„Świdwin – nasza mała ojczyzna”