Literki na klamerki
Zabawy literkami z włączeniem ćwiczeń motoryki małej. Dzieci uwielbiają tworzyć wyrazy, przyczepiając kolorowe klamerki.
Matematyka z Montessori
Nasze czwartkowe spotkania z Montessori. Podczas zajęć pracujemy na pomocach dydaktycznych przyjaznych dla dziecka oraz wspierających i rozwój.
Wielkanoc
''Pisanki, pisanki - jajka malowane, Nie ma Wielkanocy, bez barwnych pisanek.'' Każdy przygotował swoją pisankę - style były różne :od tradycyjnych zdobień,
Spotkanie z leśniczym
Odwiedził nas Leśniczy. Rozmawialiśmy o zwierzętach zamieszkujących nasze lasy o raz o tym, jak możemy pomóc im przetrwać zimę.
Magia Świąt
Były kolędy, tańce śnieżynek i bałwanków. Najważniejszy okazał się jednak czas, jaki wspólnie dzieliliśmy w przedszkolu.
Weronika Kozłowska dodał(a) wpis ponad 6 lat temu
W karnawale dzieci bawią się wspaniale
W karnawale, w karnawale Dookoła wielkie bale, Gdy orkiestra pięknie gra, Dobry humor każdy ma! Bal maskowy, bal maskowy Jest naprawdę pomysłowy, Można przebrać się za jeża, Krasnoludka
W krainie matematyki
Przedszkolaki z grupy mieszanej 3-5-latki poznały znaki + - = . Wszystko odbyło się w formie zabawy. Były zakupy, tworzenie własnych znaków i wykonywanie pierwszych zadań. Zajęcia
Moja Ojczyzna
W Oddziale Przedszkolnym w Jawtach Wielkich w dniach 8 - 10 listopada przeprowadzony będzie cykl zajęć patriotycznych. Stworzymy kotyliony, nauczymy się wiersza oraz piosenki.

Weronika Kozłowska
ostatnie logowanie ponad 5 lat temu