Joanna Pelcer dodał(a) wpis ponad 6 lat temu
Projekt "W krainie Tolerancji" w grupie Smerfików
W grupie Smerfików odbyły się zajęcia pt. "Jestem tolerancyjny". Dowiedzieliśmy się, co oznacza być tolerancyjnym.
Joanna Pelcer dodał(a) wpis ponad 6 lat temu
Projekt "W krainie Magii Świąt" u Smerfików
Dnia 01.12.2017 r. W grupie czterolatków (Smerfiki) odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców. Głównym celem spotkania było kształtowanie radosnej postawy związanej
Joanna Pelcer dodał(a) konkurs ponad 6 lat temu
WYNIKI "Zaczarowany Świat kredek"
Przedszkole ZOBI w Kębłowie ma przyjemność ogłosićwyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Zaczarowany Świat Kredek": Kategoria wiekowa- 3 lata: I miejsce Aleksandra
Joanna Pelcer dodał(a) wpis ponad 7 lat temu
Projekt "W krainie zabaw z rodzicami"
Zajęcia otwarte z Rodzicami. Wspólne wykonywanie prac na konkurs :).
Joanna Pelcer dodał(a) wpis ponad 7 lat temu
Przedszkole ZOBI- Projekt "Bliżej Pieska"
"Smerfiki" z Przedszkola ZOBI w Kębłowie wzięły udział w projekcie „Bliżej pieska”. Wybraliśmy się do pobliskiego schroniska, aby dostarczyć dary dla bezdomnych

Joanna Pelcer