Natalia Grzywacz dodał(a) wpis ponad 6 lat temu
"Bezpieczna bajeczka - inscenizacja o bezpieczeństwie"
W ramach projektu "W krainie podróży" nauczyciele z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej ze Szkoły Podstawowej w Przywidzu, przygotowali dla dzieci niespodziankę
Natalia Grzywacz dodał(a) wpis ponad 6 lat temu
Sadzimy i dbamy o rośliny
W związku z realizowaną w ostatnim czasie tematyką zajęć dydaktycznych i udziału w projekcie "Poszukiwacze Przygód - W krainie przyrody" grupa "WRÓBELKI"
Światowy dzień uśmiechu - gr. "Wróbelki SP Przywidz
Symbolem tego dnia jest żółta uśmiechnięta buźka. To dzień, w którym wszyscy powinni dużo się uśmiechać i poświęcić większą uwagę dobrym uczynkom. I właśnie takim dniem
Natalia Grzywacz dodał(a) wpis ponad 6 lat temu
Bal Karawałowy Ahoj Piraci!
W tym roku bal karnawałowy upłynął nam pod hasłem „Ahoj! Piraci!”, dlatego w naszym przedszkolu zamiast dzieci, pojawili się dziś pałający chęcią przygody Piraci i Piratki.
Dzień Rodziny - gr. Wróbelki z SP w Prywidzu
Mama i tata to synonimy miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu. „Mama” i „Tata” to również
Natalia Grzywacz dodał(a) wpis ponad 6 lat temu
Hej kolęda, kolęda! - kolędowanie przedszkolaków
W dniu 20.12.2017 r. w Szkole Podstawowej w Przywidzu,odbyło się "Spotkanie Wigilijne", na którym wszyscy wspólnie kolędowaliśmy - śpiewaliśmy kolędy i pastorałki.
Wielkanocne warsztaty plastyczne
W ramach projektu Poszukiwacze przygód -"W krainie sztuki" zaprosiliśmy do naszego przedszkola rodziców na wielkanocne warsztaty plastyczne. Warsztaty rozpoczęliśmy
Święto Flagi RP
By uczcić Święto Flagi oraz przypomnieć sobie ważne informacje o symbolach narodowych cztero i pięciolatki (gr. Wróbelki) wraz z uczniami z klasy trzeciej SP przygotowały uroczysty