Sztuka - fajna sprawa
Uwielbiamy malowanie, rysowanie, wycinanie 0, a dziś dowiedzieliśmy się że sztuka, to nie tylko obrazy i kolorowanki. Fajna sprawa z tą sztuką :).
Rodzina Pszczółek
Czas spędzany z rodzicami ma ogromną wartość, a zabawy z nimi należą do tych najlepszych i najczęściej wspominanych. Zobaczcie, jak wspaniale bawiły się nasze przedszkolaki!
Co piszczy w trawie?
Jakie marzenia ma gąsienica? Co piszczy w trawie? Czy łąka ma kolory? Nasze przedszkolaki znają juz odpowiedzi na te pytania!
W karnawale
Choć karnawał już dawno przeszedł do historii, bardzo lubimy pooglądać zdjęcia z lutowego projektu, któy przyniósł nam wiele radości i nowych wrażen!
daria bielasta dodał(a) wpis ponad 6 lat temu
Z matematyką za pan brat
Nasze przedszkolaki uwielbiają łamigłówki i wszelkiego typu zadania matematyczne, dlatego z wielką radością wzięły udział w kolejnym projekcie.
Dobre uczynki
Dbanie o zwierzęta zimą, to ważna sprawa. Z pomocą ptakom śmiało mogą wyruszyć nasze przedszkolne Pszczółki, które już świetnie wiedzą, co lubią maliskrzydlaci przyjaciele!
Magia świąt
Bożonarodzeniowe tradycje są naszym przedszkolakom dobrze znane, ównież dzieki uczestnictwie w świątecznym projekcie! Wiemy, co to jest pasterka, wigilia, 12 tradycyjnych portaw,
Dzień Niepodległości
Polska, Polacy, niepodległość - czyli lekcja patriotyzmu dla najmłodszych.
W krainie tolerancji
Z dumą zaświadczamy, iż nasze przedszkolaki z grup Pszczółek i Biedronek są strażnikami szacunku i tolerancji :).

daria bielasta
ostatnie logowanie 5 dni temu

wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do daria bielasta