Przedszkolaki z Łebienia przygotowują się do Świąt Wielkanocnych
Ozdabiamy jajka, siejemy owies i rzeżuchę. Tworzymy kurczaczki i czekamy na zajączka! :).
Karolina Paprocka dodał(a) wpis ponad 6 lat temu
Matematyka nie musi być nudna!
Dzieci z Przedszkola w Łebieniu dzielnie dodają i odejmują - co sprawia im dużo radości. Maja wiele zajęć, na których mogą wykazać się umiejętnościami matematycznymi.
Bal u "Pszczółek"
Piękne stroje, dużo tańca i muzyki, konkursy, zabawy i duuużo usmiechu - tak upłynął nam tegoroczny bal przebieranców. Dzieci uwielbiają takie dni!
Karolina Paprocka dodał(a) wpis ponad 6 lat temu
Wymiana książek w Łebieniu :)
Dzieci z grupy "Pszczółki" także przyłączyły sie do prrojektu "Książka (dla) przedszkolaka. Przyniosłydo przedszkola swoje ulubione książeczki, takie, którymi
Biało - czerwone przedszkole
Dzieci z przedszkola w Łebieniu uczestniczyły w uroczystym apelu z okazji dnia 11 listopada. Miały na sobie odświętne strojeoraz kotyliony. Znająwszystkie symbole narodowe. Wykonały
Przygotowania do świąt
W czasie grudniowych zajęć, przedszkolaki przygotowywały się do Świąt Bożego Narodzenia. Stroiły choinkę wykonanym przez nich papierowym łancuchem, tworzyły kartki śwąteczne czy też
Karolina Paprocka dodał(a) wpis ponad 6 lat temu
Przedszkolaki z Łebienia dbają o zwierzęta ze schroniska
15 grudnia odwiedziła nasze dzieci Pani pracująca w schronisku oraz mały, czarny kundelek. Pani przeprowadziła krótką pogadankę na temat odpowiednich zachowań wobec zwierząt,
Przedszkolaki z Łebienia kochają zwierzęta
W ramach akcji "Blizej Pieska" zoorganizowana była wielka zbórka karmy oraz potrzebych materałów dla piesków i kotków ze schroniska w Małoszycach.

Karolina Paprocka
ostatnie logowanie ponad 3 lat temu