Karolina Urbaniak dodał(a) konkurs ponad 3 lat temu
Święty Mikołaj myszką malowany - Ogólnopolski Konkurs Cyfrowy
Przedzkole Miejskie nr 66 w Łodzi zaprasza do udziału w Ogólopolskim Konkursie Cyfrowym "Święty Mikołaj myszką malowany" 1.Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku
Karolina Urbaniak dodał(a) konkurs ponad 4 lat temu
"Zima na okrągło i kwadratowo" - Ogólnopolski konkurs matematyczno-plastyczny
Przedszkole Miejskie nr 66 w Łodzi zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno – Plastycznym „Zima na okrągło i kwadratowo” Regulamin: 1.
Karolina Urbaniak dodał(a) konkurs ponad 4 lat temu
Matematyczna zabawka - Ogólnopolski Konkurs dla Nauczycieli
Przedszkole Miejskie nr 66 w Łodzi zaprasza Nauczycieli do udziału w konkursie "Matematyczna zabawka" Regulamin 1.Cele konkursu: • zaprezentowanie umiejętności
Karolina Urbaniak dodał(a) konkurs ponad 5 lat temu
Jesień na okrągło i kwadratowo Ogólnopolski konkurs matematyczno-plastyczny
Przedszkole Miejskie nr 66 w Łodzi zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno – Plastycznym „Jesień na okrągło i kwadratowo” Regulamin:
"Las, dwa, trzy - matematyczne przygody wśród przyrody" Projekt Edukacyjny
Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Las, dwa, trzy – matematyczne przygody wśród przyrody” przeznaczony jest dla przedszkoli, szkół podstawowych
Karolina Urbaniak dodał(a) konkurs ponad 5 lat temu
Wiosna na okrągło i kwadratowo - konkurs matematyczno - plastyczny!
Przedszkole Miejskie nr 66 w Łodzi zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno – Plastycznym „Wiosna na okrągło i kwadratowo” Regulamin: 1.
Karolina Urbaniak dodał(a) konkurs ponad 5 lat temu
Ogólnopolski Konkurs Logopedyczno - Plastyczny. ZAPRASZAM!
Przedszkole Miejskie nr 66 w Łodzi zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Logopedyczno – Plastycznym: „Stuki, szmery, brzęki to są moje pierwsze dźwięki

Karolina Urbaniak
ostatnie logowanie rok temu