Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
Dzień pełen wrażeń, emocji, tańce, śpiewy, balony - to Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu Samorządowym nr 30 im. Świętego Jana Pawła II "Radosne" w Białymstoku.
Pierwsza pomoc przedmedyczna
W grupie Tygryski w Przedszkolu Samorządowym Nr 30 im. Świętego Jana Pawła II "Radosne" w Białymstoku odbyły się zajęcia z Pierszej pomocy przedmedycznej. Tato jednego z dzieci
Sprzątanie Świata
Dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 30 im. Świętego Jana Pawła II "Radosne" w Białymstoku jak co roku wzięły udział w akcji Sprzątanie Świata. Zapoznały się z zasadami segregacji
Narodowe Czytanie
Nasze przedszkolaki w dniu 03.09.2021 r. włączyły się w akcję "Narodowe Czytanie". Dzieci wysłuchały fragmentu literatury "Moralność Pani Dulskiej",próbowały
Justyna Drozdowska dodał(a) film ponad 5 lat temu
Przedszkole Samorządowe Nr 30 w Białymstoku
Zadania zrealizowane: 1. Nauka Hymnu Polski - Mazurek Dąbrowskiego 2. Zajęcia o tematyce patriotycznej z udziałem rodziców - 3 grupy 3. Apel Patriotyczny 4. Nauka piosenek:
Książka prawdziwym Przyjacielem
Książka prawdziwym Przyjacielem - Przedszkole Samorządowe nr 30 im. Świętego Jana Pawła II "Radosne" w Białymstoku.
Bożonarodzeniowy tydzień
Bożonarodzeniowy Tydzień w Przedszkolu Samorządowym nr 30 im. Świetego Jana Pawła II "Radosne" w Białymstoku.
Mikołajki
Mikołajki w Przedszkolu Samorządowym Nr 30 im. Świętego Jana Pawła II "Radosne".
Justyna Drozdowska dodał(a) film ponad 8 lat temu
I Ogólnopolski Maraton w Przedszkolu Samorządowym Nr 68 w Białymstoku
I Ogólnopolski Maraton Przedszkolny w Przedszkolu Samorządowym Nr 68 im. Janusza Korczaka w Białymstoku
Mali artyści z Przedszkola Samorządowego Nr 64 w Białymstoku
Misiaczki z Przedszkola Samorządowego Nr 64 „Akademia Jasia i Małgosi” w Białymstoku są małymi artystami przez cały rok. Tworzymy z różnych materiałów, kleimy,
Justyna Drozdowska dodał(a) film ponad 9 lat temu
Mali przyrodnicy z Przedszkola Samorządowego Nr 64 w Białymstoku
Mali Przyrodnicy z Przedszkola Samorządowego Nr 64 "Akademia Jasia i Małgosi" zapraszają na film.
Justyna Drozdowska dodał(a) album ponad 9 lat temu
"Kto ty jesteś? Polak Mały"
„Kto ty jesteś? Polak mały” – Akademia w Przedszkolu Samorządowym Nr 64 „Akademia Jasia i Małgosi” w Białymstoku. W dniu 30 kwietnia grupa Misiaczki wzięła
Justyna Drozdowska dodał(a) film ponad 9 lat temu
"Misiaczki" - przyjaciele książki
Misiaczki zapraszają na film pt. "Misiaczki - przyjaciele książki".
Wycieczka do apteki
Wycieczka do apteki dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 64 „Akademia Jasia i Małgosi” w Białymstoku W ramach tygodniowego planu zajęć „Kim będę gdy dorosnę?”

Justyna Drozdowska
ostatnie logowanie 3 dni temu