Co jest najważniejsze?
Czas płynie i u naszej bohaterki zmieniają się pory roku. Mała biedronka za sprawą przedszkolaków: Franciszka, Nicoli, Leny, Jerzego i Huberta oraz Alexandra przeżywa kolejne
Urodziny biedronki
W domu u Tytusa świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój udzielił się też małej biedronce, która na swoje urodziny upiekła dla dzieci pierniczki.
Wioleta Miller dodał(a) wpis ponad 4 lat temu
Kolejne przygody zielonej biedronki.
Nasza Bajeczna Księga gościła kolejno w domu Mai, Poli i Kacpra. Przedszkolaki kontynuowały opowieść o małej biedronce, dopisując własną wizję jej przygód.
Bajeczna Księga u Jasia
Jako pierwszy z grupy "Słoneczka" Bajeczną Księgę zabrał do domu Jaś. Wraz z rodzicami ukazał jaka nasza bohaterka - biedronka Zuzia jest odważna, koleżeńska i pomocna. W
Rozpoczynamy przygodę z Bajeczną Księgą
Grupa "Słoneczka" z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Zmartwychwstanek w Brusach po raz kolejny rozpoczęła przygodę z "pisaniem własnej książeczki". Pierwszą