Karolina Gwiazda dodał(a) konkurs 4 miesiące temu
Wyniki ogólnopolskiego konkursu "Bajkowa zakładka do książki"
Karolina Gwiazda dodał(a) konkurs 12 miesięcy temu
Wyniki konkursu plastycznego "Cudowna i zabawna kraina Juliana Tuwima"
Karolina Gwiazda dodał(a) konkurs rok temu
"CUDOWNA I ZABAWNA KRAINA JULIANA TUWIMA "
Przedszkole Miejskie nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Tuwima w Kołobrzegu serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym: „CUDOWNA I ZABAWNA
Karolina Gwiazda dodał(a) wpis ponad 5 lat temu
Realizacja w PM1 w Kołobrzegu
Sprawozdanie z udziału w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała” w Przedszkolu Miejskim nr 1 z oddziałami integracyjnymi im. J. Tuwima w
Świąteczne wypieki Przedszkole Miejskie nr 1 w Kołobrzegu
Tradycją naszego przedszkola jest samodzielne pieczenie przez dzieci i ozdabianie świątecznych pierników.
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w Przedszkolu nr 1 w Kołobrzegu
Z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka grupa "Marynarzy" przygotowała inscenizacje słowno-muzyczną.Wszyscy przebrali się za dzieci z różnych stron świata i wspólnie
Andrzejki z rodzicami grupa "Żabki" Przedszkole nr 1 Kołobrzeg
Każda uroczystość przedszkolna jest dobrą okazją do nawiązywania bliższych kontaktów z rodzicami.Sala została przygotowana na przybycie gości, panował w niej półmrok.
Bal karnawałowy w Przedszkolu nr 1 w Kołobrzegu
„W karnawale są piękne,kolorowe bale…” W Przedszkolu Miejskim nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Tuwima w Kołobrzeguod rana było można poczuć bajkową aurę.
Przyjaciel (NIE)potrzebnej książki w Przedszkolu nr 1 w Kołobrzegu
Przedszkole Miejskie nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Tuwima w Kołobrzegu bardzo chętnie włącza się w różne akcje czy projekty. Tak też było i tym razem. Dzieci z wielkim

Karolina Gwiazda
ostatnie logowanie 4 miesiące temu