Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Eugenia Jonik dodał(a) wpis 3 tygodnie temu
Projekt edukacyjny "Witaminki"
W roku szkolnym 2023/2024 w oddziale przedszkolnym w SP Stronie realizowaliśmy projekt edukacyjny „Witaminki”. W każdym miesiącu podejmowaliśmy nowe wyzwanie warzywne. Dzieci
Eugenia Jonik dodał(a) wpis 12 miesięcy temu
Dookoła Polski
Dzieci z oddziału przedszkolnego SP Stronie w ramach realizacji Projektu „Dookoła Polski” poznały legendy, historię i ważne miejsca w różnych regionach naszego kraju.
Eugenia Jonik dodał(a) wpis rok temu
Książka dla Przedszkolaka
Dzieci z oddziału przedszkolnego w SP Stronie często korzystają ze zbiorów przedszkolnej biblioteczki.W ramach konkursu plastycznego wykonały lapbook „Bohaterowie przedszkolnej

Eugenia Jonik
ostatnie logowanie miesiąc temu


wyślij wiadomość

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Wyślij wiadomość do Eugenia Jonik

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka