Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Iwona Czerwińska dodał(a) wpis tydzień temu
Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci
W naszej grupie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Każdy przyniósł swoją ulubioną książkę i razem rozmawialiśmy o tym co lubimy w tych książkach. Niektóre
Iwona Czerwińska dodał(a) wpis 3 miesiące temu
Mini teatrzyku Spóźnony słowik
Wystawiliśmy mini teatrzyku do wiersza J. Tuwima, Spóźniony słowik".
Iwona Czerwińska dodał(a) wpis 3 miesiące temu
Wspólnie czytanie książeczek
Zapraszamy Rodziców do wspólnego czytania ulubionych książeczek ich dzieci. Nasza grupa chętnie uczestniczy w tej aktywności.
Iwona Czerwińska dodał(a) wpis 3 miesiące temu
J. Tuwim W aeroplanie
Klasyka dziecięca w formie mini teatrzyku. Wierszyk ,,W aeroplanie" zaprezentowałyśmy w formie teatrzyku. Dzieciom bardzo się podobała taka aktywność. Wizualizacja umożliwia im
Iwona Czerwińska dodał(a) wpis 4 miesiące temu
Mikołajkowe opowieści
W dniu 06.12. po wizycie Św. Mikołaja dzieci wysłuchały opowiadania M. Barnett ,,Tajemnica Św. Mikołaja". Wspólnie zastanawialiśmy się, gdzie mieszka Mikołaj i kto mu pomaga.
Iwona Czerwińska dodał(a) wpis 4 miesiące temu
Zimowe opowiadania
Dziś przedszkolaki z grupy White słuchały opowiadań A. Romaniuk "Precelek i pierwszy śnieg". Szukaliśmy podczas spaceru oznak zimy.

Iwona Czerwińska
ostatnie logowanie tydzień temu


wyślij wiadomość

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Wyślij wiadomość do Iwona Czerwińska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się