Patrycja Radomyska-Kowalczyk dodał(a) wpis 11 miesięcy temu
Realizacja projektu Dookoła Polski - województwo wielkopolskie
W ramach realizacji projektu poznaliśmy legendę „O Lechu i Czechu…”, przybliżyliśmy sobie wiadomości o Gnieźnie.
Patrycja Radomyska-Kowalczyk dodał(a) wpis rok temu
Co pływa, co tonie - eksperyment
W ramach realizacji projektu Dookoła Polski, nawiązując do województwa podlaskiego wykonaliśmy eksperyment z wodą.
Grunwald
Praca grupowa - wykonanie chorągwi rycerskiej
Wiatraki
Realizując temat Muzeum Wsi Lubelskiej wykonaliśmy wiatraki z rolek.
Kolorowa sól zabawy sensoryczne
Podczas zajęć barwiliśmy sól kolorowymi kredami, z której następnie wykonaliśmy kolorowe świeczniki.
SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM
W RAMACH REALIZACJI ZAGADNIEŃ ZWIAZANYCH Z WOJEWÓDZTWEM ŚLĄSKIM PRZEDSZKOLAKI SPOTKAŁY SIĘ Z GÓRNIKIEM
ZEGARY
PRZEDSZKOLAKI ZOSTAŁY ZAPOZNANE Z MUZEUM STARYCH ZEGARÓW W SZCZEBRZESZYNIE. OGLĄDAŁY EKSPONATY RÓŻNYCH ZEGARÓW, NASTĘPNIE BAWIŁY SIĘ ZEGARAMI, DOSKONALĄC UMIEJETNOŚCI
PRACA PLASTYCZNA WIATRAK
PRZEDSZKOLAKI „ODWIEDZIŁY” MUZEUM WSI LUBESLKIEJ W LUBLINIE. WYSŁYCHAŁY CIEKAWOSTEK NA TEMAT EKSPONATÓW. WYKONAŁY PAPIEROWE WIATRAKI
Warsztaty dogoterapii
W naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Psią Edukacją, prowadzącą warsztaty dogoterapii.

Patrycja Radomyska-Kowalczyk
ostatnie logowanie 5 miesięcy temu