Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Faustyna Pyra dodał(a) wpis 4 miesiące temu
Tydzień z Pieskiem
Grupa Motylki z SP nr 1 w Woli wzięła udział w projekcie "Bliżej Pieska". Przez cały tydzień dzieci dowiadywały się nowych, ciekawych informacji na temat czworonogów.
Faustyna Pyra dodał(a) wpis 9 miesięcy temu
Wizyta w Filii Bibliotecznej
Grupa „Motylki" z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 w Woli jak co miesiąc odwiedziła Filię biblioteczną w Woli. Maluchy wysłuchały opowieści o leśnych zwierzętach

Faustyna Pyra
ostatnie logowanie 4 miesiące temu


wyślij wiadomość

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Wyślij wiadomość do Faustyna Pyra

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka