Ekokulturalne przedszkole - Pożeracz zakrętek
"Pożeracz zakrętek" zawitał w naszym przedszkolu. Przedszkolaki z Zielonej Krainy w Krojczynie z wielką radością zapełniały naszego "przyjaciela". Dzieci mobilizowały
Ekokulturalne przedszkole - Hotel dla owadów
Przedszkolaki z Zielonej Krainy w Krojczynie z wielką ochotą zrobiły "hotel dla owadów". Materiały, które były nam potrzebne dzieci zebrały samodzielnie i przyniosły
Ekokulturalne przedszkole - Karmnik dla ptaszków
Dzieci z przedszkola z Zielonej Krainy wykonały ptasi bar. Dzieci z wielką radością "budowały" karmnik dla ptaszków.
Ekokulturalne przedszkole - Oszczędzamy wodę
Przedszkolaczki z Zielonej Krainy wykonały zadanie z projektu. Dzieci dowiedziały się jak bardzo ważne jest oszczędzanie wody w dzisiejszych czasach.
EKOKULTURALNE PRZEDSZKOLE
"Pożeracz zakrętek " zawitał w naszym przedszkolu. Przedszkolaki z Zieloej Krainy w Kroiczynie z wielką radością zapewniały naszego nowego "przyjaciela".Dzieci mobilizowały
EKOKULTURALNE PRZEDSZKOLE
Przedszkolaki z Zielonej Krainy w Kroiczynie z wielką ochota zrobiły "hotel dla owadów ". Materiały,które były nam potrzebne dzieci zebrały samodzielnie i przyniosły
EKOKULTURALNE PRZEDSZKOLE
Dzieci z przedszkola Zielonej Krainy wykonałyptasi bar. Dzieci z wielką radością "budowały" karmnik dla ptaszków.
Angelika Szczerbiak dodał(a) wpis ponad 2 lat temu
Przedszkolaki z Zielonej Krainy w Krojczynie
Przedszkolaki z Zielonej Krainy w Krojczynie dzielnie zrealizowały październikowe zadanie " kącik makulatury"
Angelika Szczerbiak dodał(a) wpis ponad 3 lat temu