Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Kasia Kawecka dodał(a) wpis tydzień temu
"Bliżej pieska" w ZSP w Kargowej - Oddział Przedszkolny w Smolnie Wielkim.
W ramach projektu "Bliżej Pieska" przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego w Smolnie Wielkim poznały bliżej dzikie zwierzęta oraz owady. Dzięki warsztatom zoologicznym poznały
Kasia Kawecka dodał(a) wpis 3 tygodnie temu
"Bliżej pieska" w ZSP w Kargowej - Oddział Przedszkolny w Smolnie Wielkim.
Dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Smolnie Wielkim wybrały się na spacer pod bocianie gniazdo, skąd miały możliwość obserwowania tego ptaka w jego naturalnym środowisku. Bocian "remontował"

Kasia Kawecka
ostatnie logowanie 4 dni temu


wyślij wiadomość

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Wyślij wiadomość do Kasia Kawecka

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się