Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Sylwia Zgrzebnicka dodał(a) wpis miesiąc temu
Błotna kuchnia
Ostanie zadanie wykonane, z pomocą rodziców powstały kuchnie z palet, link do fotoraelacji https://gpwadrozewielkie.szkolnastrona.pl/a,1557,blotna-kuchnia
Sylwia Zgrzebnicka dodał(a) wpis 2 miesiące temu
Przystanek wędrującej książki
Kolejne zadanie z projektu wykonane przez Biedroneczki, link do fotorelacjiGminne Przedszkole w Wądrożu Wielkim - Przystanek wędrującej książki (szkolnastrona.pl)
Sylwia Zgrzebnicka dodał(a) wpis 2 miesiące temu
Pożeracz zakrętek
Biedroneczki stworzyły porzerzacza zakrętek z recyklingu, link do fotorelacjiGminne Przedszkole w Wądrożu Wielkim - Pożeracz zakrętek (szkolnastrona.pl)
Sylwia Zgrzebnicka dodał(a) wpis 4 miesiące temu
Kącik makulatury w grupie Biedronek
Segregujemy papier, a ścinki wykorzystujemy jeszcze w różnych celach. https://gpwadrozewielkie.szkolnastrona.pl/a,1505,kacik-makulatury
Sylwia Zgrzebnicka dodał(a) wpis 5 miesiące temu
Woda źródłem życia
W Dzień Wody Biedroneczki poszerzyły swoją wiedzę na temat znaczenia wody w naszym życiu i poznały sposoby jej oszczędzania. Kolejnezadanie z projektu zostało wykonane. Link do fotorelacji:
Sylwia Zgrzebnicka dodał(a) wpis 5 miesiące temu
ekokulturalne przedszkole drugie życie ciuchów
Biedroneczki z Gminnego Przedszkola w Wądrożu Wielkim wykonały kolejne zadanie z projektu Ekokulturalne przedszkole. Powstały piękne torebki bez szycia z bluzek. Link do fotorelacji
Sylwia Zgrzebnicka dodał(a) wpis 6 miesięcy temu
Ekokulturalne przedszkole - domek dla owadów
Kolejne zdaanie z projektu wykonane przez grupe Biedroneczek, fotorelacjaGminne Przedszkole w Wądrożu Wielkim - Domek dla owadów (szkolnastrona.pl)
Sylwia Zgrzebnicka dodał(a) wpis 6 miesięcy temu
Ekokulturalne przedszkole - stołówka dla ptaków
Grupa Biedrineczek wykonała kolejne zadanie z projektu, fotorelacja dostępna na stronieGminne Przedszkole w Wądrożu Wielkim - Stołówka dla ptaków (szkolnastrona.pl)
Sylwia Zgrzebnicka dodał(a) wpis 11 miesięcy temu
Zielona sala
Biedroneczki z Gminnego Przedszkola w Wądrożu Wielkim dołączyły do programu edukacyjnego Ekokulturalne Przedszkole. W pierwszym tygodniu września przyniosły do swojej grupy roślinki,

Sylwia Zgrzebnicka
ostatnie logowanie miesiąc temu


wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość do Sylwia Zgrzebnicka
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz