Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Aneta Świdwa dodał(a) wpis 3 tygodnie temu
Zbiórka dla bezdomnych zwierząt
Przedszkolaki i rodzice z Przedszkola Niepublicznego Pinokio z okazji Światowego Dnia Zwierząt zorganizowały zbiórkę dla Fundacji Przytul Psa. Dziękujemy za zaangażowanie, wszystkie
Aneta Świdwa dodał(a) wpis ponad 2 lat temu
Pomagamy zwierzętom :)
W związku z tym, że w październiku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Zwierząt, przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Pinokio w Ząbkach zorganizowały zbiórkę dla zwierząt.
Aneta Świdwa dodał(a) wpis ponad 3 lat temu
Pomagamy :)
Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Pinokio w Ząbkach wzięły udział w zajęciach edukacyjnych na temat potrzebujących zwierząt. Zorganizowano konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców

Aneta Świdwa
ostatnie logowanie 3 tygodnie temu


wyślij wiadomość

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.
Wyślij wiadomość do Aneta Świdwa

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!