Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Grażyna Pszczółkowska dodał(a) wpis miesiąc temu
Bezpieczne wakacje.
Przedszkolaki z Ośrodka dla Dzieci Niesłyszących w Poznaniu otrzymały na zakończenie roku książki, w których znalazły propozycje wycieczek wakacyjnych. W książeczkachznajdą równieżinformacje,
Grażyna Pszczółkowska dodał(a) wpis 2 miesiące temu
Dzień Książki w Przedszkolu dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Poznaniu.
Bardzo lubimy oglądać i czytać książki. Tym razem podjęliśmy się trudniejszego zadania - postanowiliśmy sami zrobić swoją książkę. Nie jest może tak profesjonalna jak ta z księgarni,
Grażyna Pszczółkowska dodał(a) wpis 5 miesiące temu
Zakładkowe szaleństwo.
W Przedszkolu dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy dużym zainteresowaniem cieszą się własnoręcznie wykonane zakładki do książek. To kilkuetapowe zadanie sprawiadzieciom dużo radości.
Grażyna Pszczółkowska dodał(a) wpis 8 miesięcy temu
Przedszkole dla Dzieci z wadami słuchu i mowy w Poznaniu.
Poznaliśmy pracę pani bibliotekarki, podziwialiśmy porządek na półkach z książkami i cieszyliśmy oczy pięknymi kolorowymiobrazkami w książkach dla dzieci.
Grażyna Pszczółkowska dodał(a) wpis 8 miesięcy temu
Książka w wielu odsłonach.
W Poznaniu na Śródce zapachniało pączkami. Przedszkolaki skorzystały z książki kucharskiej, którą znalazły w swojej biblioteczce.
Grażyna Pszczółkowska dodał(a) wpis 9 miesięcy temu
Biblioteczka przedszkolna - START
W październiku, w przedszkolu dla dzieci g/Głuchych, słabosłyszących lub z afazją w Poznaniu pojawiła się pierwsza wspólna BIBLIOTECZKA. Najpierw była to tylko pusta półka,

Grażyna Pszczółkowska
ostatnie logowanie miesiąc temu


wyślij wiadomość

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Wyślij wiadomość do Grażyna Pszczółkowska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka