Karolina Żabicka dodał(a) wpis 12 miesięcy temu
Przedszkolni Przyjaciele
Dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Madagaskar” Elżbieta Piasecka w Makowcu mają przywilej obcowania z zwierzętami na co dzień. Na terenie przedszkola towarzyszą nam pieski,
Karolina Żabicka dodał(a) wpis 12 miesięcy temu
Wycieczka
Wraz z początkiem wiosny dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Madagaskar” Elżbieta Piasecka w Makowcu wybrały się do Muzeum Wsi Radomskiej, gdzie miały okazję zobaczyć życie
Zimowe dokarmianie
Jak co roku, w okresie zimowym dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Madagaskar” Elżbieta Piasecka w Makowcu pilnują, aby mali skrzydlaci przyjaciele nie musieli się martwić
Karmnik
Dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Madagaskar” Elżbieta Piasecka w Makowcu dobrze wiedzą jak ważne jest pomaganie w mroźne dni małym pierzastym przyjaciołom.
Karolina Żabicka dodał(a) wpis rok temu
Świąteczna zbiórka na rzecz schroniska
Dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Madagaskar” w Makowcu wzięły udział w zbiórce artykułów oraz karmy dla zwierząt.

Karolina Żabicka
ostatnie logowanie 12 miesięcy temu