Bajeczna Księga w Niezapominajce
Bajeczna Księga wciąż wędruje do domów przedszkolaków z "Niezapominajki". Dalsze losy Biedronki Zuzi opisali wraz ze swoimi rodzicami Klara, Bartek i Nadia.
Bajeczna Księga w Niezapominajce
Wybór królowej balu opisała wspólnie cała grupa "Biedronek", a ilustracje wykonała Zuzia. Biedronka Zuzia nie została wybrana królową balu,
Bajeczna Księga w Niezapominajce
Bartek wraz ze swoją mamą napisali ciąg dalszy przygód Biedronki Zuzi. "Tańcom nie było końca, bal trwał i trwał, a Biedronka Zuzia była zachwycona. Jak to na balu, konkursów
Bajeczna Księga w Niezapominajce
Ciąg dalszy wydarzeń dziejących się na balu opisała Hania z grupy "Biedronki" wraz ze swoimi rodzicami. Do zielonej biedronki podeszło kilkoro rówieśników,
Bajeczna Księga w Niezapominajce
Jako pierwsza przygody Biedronki Zuzi zaczęła opisywać Zuzia. A oto co napisała: Gdy Biedronka Zuzia rankiem otworzyła oczy zobaczyła na wieszaku piękny, niebieski strój wróżki.
Bajeczna Księga w Niezapominajce
Dzieci z Miejskiego Przedszkola "Niezapominajka" w Ełku dołączyły do projektu "Bajeczna Księga" :). Książka rozpoczęła już swoją wędrówkę do domów

Wioletta Modzelewska
ostatnie logowanie wczoraj, 19:04