Życie zwierząt
W maju dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Bajkowo i Sportowo" w Sosnowcu miały możliwość zapoznać się z życiem zwierząt na wsi.
Motyle
W marcu Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola "Bajkowo i Sportowo" w Sosnowcu zapoznały się z różnego gatunkami motyli orazich sposobem życia.
Dinozaury
W marcu dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Bajkowo i Sportowo" poznały prehistoryczny świat dinozaurów. Przedszkolaki dowiedziały się o istnieniu pradawnych zwierząt,
Ptaki zimą
W styczniu w Niepublicznym Przedszkolu "Bajkowo i Sportowo" w Sosnowcu przedszkolaki dowiedziały się w jaki sposob mogą pomagać ptakom przetrwać srogie zimy.
Świat Nietoperzy
W Październiku dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Bajkowo i Sportowo" w Sosnowcu obchodziły święto Nietoperza. Przedszkolaki zapoznały sie z różnymi garunkami nietoperzy,
Wycieczka
We wrześniu dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Bajkowo i Sportowo" odwiedziły miejsce pełne zwierząt. Przedszkolaki zapoznały się z różnymi gatunkami zwierząt oraz
Moja Mała Biblioteka
W Niepublicznym Przedszkolu "Bajkowo i Sportowo" we wrzesniu powstała Moja Mała Biblioteka. Dzieci z radością wypożyczająksiążeczki, szanując je i z pomocą rodziców
Dzień Postaci z Bajek
Aby zachęcić Dzieci do poznawania bajek czytanych w Niepublicznym Przedszkolu "Bajkowo i Sportowo" obchodzono Dzień Postaci Z Bajek.
Czytanie bajek
Przez cały rok przedszkolny w Niepublicznym Przedszkolu "Bajkowo i Sportowo" w Sosnowcu cyklicznie gościła Pani z biblioteki, która zachęcała dzieci do czytania ksiązek.
Wizyta w bibliotece
W kwietniu dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Bajkowo i Sportowo" odwiedziło Bibliotekę w Sosnowcu. Wizyta w tym miejscu miała na celu rozwijania zainteresowań czytelniczych.
Święto Jeża
13 październik 2021 r. W przedszkolu tego dnia rozmawiano na temat naszysz przyjaciół Jeży. Dzieci dowiedziały się czym się żywia i gdzie mieszkają, a także jak można im pomagać.
Święto Kota
11 lutego 2022 r. Przedszkole obchodziło świeto wszystkich kotów. Dzieci rozmawiały o potrzebach małych pupili, a na koniec zajęć wykonały przepiękne prace plastyczne.
Motylki
8 marca 2022 r.najmłodsza grupa w naszym przedszkolu rozmawiała na temat pięknych motyli. Gumisie wykonały również pracę plastyczną do tematu przeprowadzanych zajęć.
Wycieczka do Palmiarni w Gliwicach
26.05.2022 r. dzieci w naszym przedszkolu odwiedziły Palmiarnie w Gliwicach. Przedszkolaki miały możliwość poznania roślin egzotycznych, a także zwierząt.
Żonkile
Dzieci w naszym przedszkolu obserwują przyrodę i posadzone przez nich żonkile.
Dzień Ziemi
Nuepubliczne Przedszkole "Bajkowo i Sportowo" Obchodzi Dzień Ziemi 23.04.2021 r. Sadzimy kwiaty.
Przedszkole "Bajkowo i Sportowo" W Sosnowcu
Piękne Motyle stworzone przez dzieci naszego przedszkola.
Ogród
12-16 marca 2021 r. dzieci w naszym przedszkolu poznawały życie zwierząt i roślin w ogrodzie.
Poznajemy egzotyczne zwierzęta
27.04.2021 r. Dzieci naszego przedszkola poznawały życie egzotycznych zwierząt
Zbiórka rzeczy dla bezdomnych zwierząt
Dzieci i Rodzice naszego przedszkola "Bajkowo i Sportowo" W Sosnowcu zadbali o zwierzęta mieszkające w schronisku.
Pożyteczne pszczoły
23 czerwca 2020 r. Dzieci w Niepublicznym Przedszkolu Bajkowo i Sportowo brały udział w zajęciach edukacyjnych na temat pożyteczności pszczół w przyrodzie.
Monika Nowak dodał(a) wpis ponad 4 lat temu
Zbiórka rzeczy dla zwierząt ze schroniska w Sosnowcu
30 kwietnia 2020 r. Pomimo zawieszenia zajęć opiekunczo - wychowawczo - edukacyjnych dzieci z Niepublicznego Przedszkola Bajkowo i Sportowo w Sosnowcu nie zapomniały o bezdomnych zwierzętach
Poznajemy egzotyczne zwierzęta
25 lutego 2020 r. Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Bajkowo i Sportowo w Sosnowcu odwiedziły Egzotarium, gdzie mogły poznać egzotyczne zwierzęta.
Dokarmianie ptaki
6 lutego 2020 r. Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Bajkowo i Sportowo w Sosnowcu uczyły się nieść pomoc ptakom w zimowe dni.
Jak pomagać zwierzętom zimą
17stycznia 2020 r. Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Bajkowo i Sportowo brały udział w zajęciach edukacyjnych "Jak pomagać zwierzętom zimą".
Zbiórka rzeczy dla bezdomnych zwierząt
4 października dzieci z Niepublicznego Przedszkola Bajkowo i Sportowo brały udział w zbiórce rzeczy do Schroniska w Sosnowcu dla bezdomnych zwierząt.

Monika Nowak
ostatnie logowanie 6 miesięcy temu