Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Plakat - Wspomnienia z wakacji (cz. 2)

Magazyn specjalny 2013

Oj, w życiu każdego przedszkolaka z pewnością podczas wakacji dużo się wydarzyło! Obrazki z naszego plakatu pomogą odtworzyć te miłe, wesołe chwile. :) Przydadzą się podczas zajęć według scenariusza B. Bielskiej "Jedziemy na wakacje, bo już zakwitły... - zabawy dla przedszkolakó... więcej
Zamów ten numer
Sprawdź dostępność numeru w wersji drukowanej

Zobacz również

więcej plakatów do pobrania

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz w dziale plakaty

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2013

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobieraneOj, w życiu każdego przedszkolaka z pewnością podczas wakacji dużo się wydarzyło! Obrazki z naszego plakatu pomogą odtworzyć te miłe, wesołe chwile. :)
Przydadzą się podczas zajęć według scenariusza B. Bielskiej "Jedziemy na wakacje, bo już zakwitły... - zabawy dla przedszkolaków".

Zobacz także cz. 1 tego plakatu! - TU

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!