Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Plakat - Uczmy się od dzieci

Styczeń 2015

  Kolejny plakat z serii bazujących na cytatach zaczerpniętych od sławnych Autorów. Mamy nadzieję, że zachęci do krótkiej refleksji wokół zagadnienia dzieciństwa i jego wartości. Kierujemy go zarówno do Grona Pedagogicznego, jak i do Rodziców – w rama... więcej
Zamów ten numer
Sprawdź dostępność numeru w wersji drukowanej

Zobacz również

więcej plakatów do pobrania

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz w dziale plakaty

Więcej z tego numeru

Styczeń 2015

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

 

Kolejny plakat z serii bazujących na cytatach zaczerpniętych od sławnych Autorów. Mamy nadzieję, że zachęci do krótkiej refleksji wokół zagadnienia dzieciństwa i jego wartości. Kierujemy go zarówno do Grona Pedagogicznego, jak i do Rodziców – w ramach prowadzenia tzw. pedagogizacji.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka