Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

PLAKAT - SUPERTATA 2

Maj 2018

Plakat „Supertata” warto wykorzystać jako fotościankę na spotkaniu z okazji Dnia Rodziny (można go połączyć z plakatem „Mama czarodziejka”, który ukazał się w poprzednim wydaniu miesięcznika). Plakaty wystarczy przykleić na sztywny karton, a następnie wyciąć otwory na ... więcej
Zamów ten numer
Sprawdź dostępność numeru w wersji drukowanej
Scenariusze zajęć 2
Pobierz scenariusz z wykorzystaniem tej pomocy dydaktycznej. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Zobacz również

więcej plakatów do pobrania

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz w dziale plakaty

Więcej z tego numeru

Maj 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Plakat „Supertata” warto wykorzystać jako fotościankę na spotkaniu z okazji Dnia Rodziny (można go połączyć z plakatem „Mama czarodziejka”, który ukazał się w poprzednim wydaniu miesięcznika). Plakaty wystarczy przykleić na sztywny karton, a następnie wyciąć otwory na głowę i stworzyć niezwykłą sesję zdjęciową.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!