Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Plakat - Radosnych Świąt

Marzec 2015

  Święta Wielkanocne tuż, tuż... To niewątpliwie wyjątkowy i radosny czas. Zdarza się, że w ferworze świątecznych przygotowań zapominamy, co tak naprawdę jest ważne. Niech ten plakat przypomina o tym, że Święta to przede wszystkim czas na wspólne spotkania w rodzinnym gronie. Plakat... więcej
Zamów ten numer
Sprawdź dostępność numeru w wersji drukowanej

Zobacz również

więcej plakatów do pobrania

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz w dziale plakaty

Więcej z tego numeru

Marzec 2015

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

 

Święta Wielkanocne tuż, tuż... To niewątpliwie wyjątkowy i radosny czas. Zdarza się, że w ferworze świątecznych przygotowań zapominamy, co tak naprawdę jest ważne. Niech ten plakat przypomina o tym, że Święta to przede wszystkim czas na wspólne spotkania w rodzinnym gronie.
Plakat towarzyszy scenariuszowi zajęć „Wielkanocny galimatias” autorstwa Justyny Niedbały.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!