Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Plakat - Dzień Niedźwiedzia

Styczeń 2015

  Dzień Niedźwiedzia obchodzony jest w naszym kraju 2 lutego. Związany jest z pradawną tradycją głoszącą, iż mniej więcej w tym czasie niedźwiedzie, przeczuwając przełom zimy, obracają się na drugi bok w trakcie swojego snu zimowego. Z kolei 27 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień N... więcej
Zamów ten numer
Sprawdź dostępność numeru w wersji drukowanej

Zobacz również

więcej plakatów do pobrania

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz w dziale plakaty

Więcej z tego numeru

Styczeń 2015

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

 

Dzień Niedźwiedzia obchodzony jest w naszym kraju 2 lutego. Związany jest z pradawną tradycją głoszącą, iż mniej więcej w tym czasie niedźwiedzie, przeczuwając przełom zimy, obracają się na drugi bok w trakcie swojego snu zimowego.
Z kolei 27 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Niedźwiedzia Polarnego. W tym czasie szczególnie dużo mówi się na temat globalnego ocieplenia powodującego topnienie lodowców, co stanowi największe zagrożenie dla przetrwania gatunku.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka