Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: mp3
Wielkość: 1688.57 kb
Id: 7733

Mikołaju Święty nasz - wersja instrumentalna (PD, mp3)

Listopad 2018

Piosenka Mikołaju Święty nasz pochodzi z publikacji Inscenizacje nie tylko dla dzieci  W publikacji zostały zamieszczone scenariusze inscenizacji, podczas których mali aktorzy mają możliwość tworzenia niepowtarzalnych kreacji, wcielając się w rolę zwierząt, ptakó... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (7.38 PLN brutto) lub za pomocą pobrań.
Scenariusze zajęć 3

Więcej z tego numeru

Listopad 2018

Piosenka Mikołaju Święty nasz pochodzi z publikacji Inscenizacje nie tylko dla dzieci 

W publikacji zostały zamieszczone scenariusze inscenizacji, podczas których mali aktorzy mają możliwość tworzenia niepowtarzalnych kreacji, wcielając się w rolę zwierząt, ptaków, czy też roślin. Przedstawienia dostosowane są do możliwości dzieci, z zachowaniem podziału na dwie grupy: 3-4-latki oraz 5-6-latki, co ułatwi nauczycielowi wybór odpowiedniego tekstu.

Dodatkowo znajdą tu Państwo scenariusze przedstawień, w których aktorami są dorośli (mogą być to rodzice czy dziadkowie, ale także personel przedszkolny). Przedstawienia te oparte są na fabułach klasycznych bajek, tak więc mama, babcia czy pani dyrektor, jak to w jej dzieciństwie bywało, może znów przebrać się za księżniczkę (lub za Babę Jagę!), a tata czy dziadek – za księcia lub krasnoludka.

Dowiedz się więcej