Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: mp3
Wielkość: 2636.73 kb
Id: 7732

Merry Christmas - wersja instrumentalna (PD, mp3)

Listopad 2018

Pomoc dostępna bezpłatnie do 30 listopada 2018 r. Piosenka Merry Christmas pochodzi z płyty Come And Play With Me. Śpiewaj, tańcz i baw się w kole przy piosenkach w języku angielskim Come And Play With Me. Śpiewaj, tańcz i baw się w kole przy piosenkach w języku angiels... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać bezpłatnie.
Scenariusze zajęć 1

Więcej z tego numeru

Listopad 2018

Pomoc dostępna bezpłatnie do 30 listopada 2018 r.

Piosenka Merry Christmas pochodzi z płyty Come And Play With Me. Śpiewaj, tańcz i baw się w kole przy piosenkach w języku angielskim

Come And Play With Me. Śpiewaj, tańcz i baw się w kole przy piosenkach w języku angielskim to publikacja składająca się z płyty CD z 17 zróżnicowanymi tematycznie piosenkami w wersji wokalnej i instrumentalnej, a także książeczki z opisem zabaw nimi inspirowanych.

Zgromadzone tu zabawy i piosenki wspierają rozwój kompetencji językowych, doskonalą koordynację ruchową, uczą współpracy, rozładowują energię, rozwijają świadomość własnego ciała, kształtują słuch muzyczny i wrażliwość muzyczną, a co najważniejsze, sprawiają dzieciom wiele radości. 

Ujęta w łatwo wpadające w ucho rymy i oprawiona w skoczne rytmy tematyka koresponduje z treściami przekazywanymi w procesie edukacji w przedszkolu.  

 

Spis utworów:

In and Out

Say Hello

On a Picnic

What Do You Want To Be

Merry Christmas

Days of the Weel

Snowman

Colours

On The Farm

Down in The Jungle

Schoolbag

Shapes

It’s Time To Go

Little Johny

Little Bunny

What’s The TimeIt’s Warm Outside

 

Dowiedz się więcej

Scenariusze zajęć

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania