Ogólnopolski konkurs plastyczny "Jesienne zwierzątko"

Konkurs dodał(a) monika wójtowicz

Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK w Lublinie
serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.

"Jesienne zwierzątko”

Cele konkursu:

• rozwijanie zainteresowań przyrodniczych,
  • rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci,
  • prezentacja twórczości plastycznej dzieci.

Regulamin:

1. Konkurs jest skierowany do dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na terenie całej Polski.

2. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach w wiekowych 3-4 lat i 5-6 lat.

3. Format prac: dowolny.

4. Technika prac: dowolna.

5. Każda praca powinna być opatrzona metryczką z tyłu pracy (imię, nazwisko i wiek dziecka, nazwa i adres przedszkola, imię i nazwisko opiekuna pracy).

6. Prace na konkurs prosimy przesyłać do dnia 9 listopada 2018 r. (decyduje data stempla pocztowego) z dopiskiem Konkurs plastyczny „Jesienne zwierzątko” na adres placówki:

Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK

ul. Sudecka 49-53

20-867 Lublin

1. Prace plastyczne zostaną ocenione przez specjalnie powołane w tym celu jury w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki oraz 5-6 latki.

2. Informacja o rozstrzygnięciu konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 16 listopada  2018 r. na stronie www.blizejprzedszkola.pl

3. Przewidziane są trzy pierwsze miejsca w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 i 5-6 lat.

4. Autorzy zwycięskich prac otrzymają pocztą nagrody i dyplomy a nauczyciele podziękowania. Prace nadesłane na konkurs przechodzą na własność organizatora i nie podlegają zwrotowi.

5. Nauczycieli, którzy chcieliby otrzymać potwierdzenie udziału  konkursie, proszeni są o dołączenie  koperty zwrotnej z adresem oraz znaczkiem pocztowym.

6. Osoby odpowiedzialne: Monika Wójtowicz, Magdalena Korczyńska - Bieniek

Pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres e-mail: wojtowicz.monika@wp.pl; steach@o2.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

Termin: 2018-11-09
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski