OGÓLNOPOLSKI KONKURS - "GUZIKOWA JESIEŃ"

Konkurs dodał(a) Iwona Krosta

Przedszkole nr 5 w Mysłowicach -  zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym:

„GUZIKOWA JESIEŃ”

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku: 3 -6  lat

Cele konkursu:
- rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci;
- rozwijanie umiejętności wypowiadania się w różnych technikach plastycznych;
- prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej;

REGULAMIN KONKURSU:

• tematyka prac: prace plastyczne przedstawiające – Jesień z wykorzystaniem guzików
  • technika wykonania prac: dowolna plastyczna (bez użycia materiałów sypkich-cukier,ryż,kasza itp.);
  • prace mogą być przestrzenne;
  • format prac A4 lub A3.

1. Kryteria oceny:

• poziom artystyczny i estetyka prezentowanych prac,
  • indywidualne potraktowanie tematu,
  • zgodność pracy z tematem przewodnim,
  • samodzielność wykonania pracy przez dziecko.

2. Każda praca musi zawierać czytelnie wypełnioną metryczkę przyklejoną na odwrocie pracy lub dołączoną w sposób trwały.

(imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki, telefon kontaktowy - do przedszkola, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego oraz jego adres e-mail).

Z każdej placówki można nadesłać maksymalnie 3 prace.

3. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci.

Zgoda rodziców na przetwarzanie danych osobowych

Podstawa prawna: art 17, 32, 38-40, 42 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016

My, niżej podpisani..................................................................................................................(imiona i nazwiska)

– rodzice Małoletniego ………………....................................................………………….,    (imię i nazwisko)

korzystając z przysługujących mi praw rodzicielskich, niniejszym wyrażam zgodę na  wykorzystanie przez PRZEDSZKOLE NR 5 w Mysłowicach, imienia i nazwiska wyżej wymienionego Małoletniego celem dokumentowania konkursu „Konkurs plastyczny- Polska w czterech porach roku” przedszkolnych na: na witrynie internetowej przedszkola oraz witrynie Bliżej Przedszkola.

Oświadczamy, iż przyjmujemy do wiadomości, że:

1) administratorem zebranych danych osobowych wyżej wymienionego Małoletniego jest dyrektor Przedszkola nr 5.

2) Inspektorem Ochrony Danych jest: Monika Kania Mogą się z nim Państwo kontaktować w sprawach związanych z przetwarzaniem danych. Kontakt: e-mail: m.kania@um.myslowice.pl telefon: (+48) 32 317 12 45

3) Dane osobowe państwa dziecka będą przetwarzane wyłącznie celem  dokumentowania konkursu „Konkurs plastyczny- Polska w czterech porach roku”.

4) Podstawą prawną przetwarzania tych danych jest niniejsza zgoda. Jej wyrażenie jest dobrowolne, lecz niezbędne, abyśmy mogli ogłosić wyniki konkursu.

5) Zgoda na wykorzystanie danych dziecka może zostać cofnięta przez Państwa w każdym momencie. Pismo z odwołaniem niniejszej zgody prosimy kierować do dyrektora przedszkola. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

6) Dane zebrane na podstawie tej zgody będą przetwarzane do czasu jej wycofania lub zaprzestania publikacji takich danych przez przedszkole w w/w miejscach.

7) W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do danych osobowych Państwa dziecka, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego

Z powyższych praw można korzystać kontaktując się z przedszkolem.

…..................................................                                         …........................................................

(miejscowość, data)                                                                                       (czytelny podpis rodziców)

4. Prace plastyczne nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność Organizatora.

5. Organizator nie bierze udziału w konkursie.

6. Autorzy nagrodzonych prac (miejsca I,II,III ) otrzymają nagrody i dyplomy.

7. Organizator nie odpowiada za zniszczenia powstałe w czasie transportu, dlatego prosimy o właściwe zabezpieczenie prac.

8. Termin nadsyłania/składania prac: do 30.11.2018 r.

9. Rozstrzygnięcie konkursu 04.12.2018 r.

Wyniki zostaną ogłoszone 04.12.2018r. na stronie internetowej przedszkola

Prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej przedszkola

Prace proszę przesyłać  lub wręczyć osobiście na adres:

ul. Armii Krajowej 28

41 – 400 Mysłowice

z dopiskiem: konkurs „GUZIKOWA JESIEŃ”

Koordynator konkursu:

mgr Iwona Krosta