Konkurs plastyczny ,,Jesienne parasolki"

Konkurs dodał(a) Anna Konowalczyk

Przedszkole "Parkowe Skrzaty" w Koźminie Wlkp. zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym

"Jesienne parasolki"

Cel konkursu:

- kształtowanie wyobraźni dziecka poprzez prace plastyczne i techniczne,

- inspirowanie dzieci do twórczości plastycznej.

Regulamin:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 5, 6-letnich

2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy o tematyce ,,Jesienne parasolki” – technika dowolna format A4, mile widziane prace przestrzenne.

3. Prace wykonane indywidualnie przez dzieci.

4. Ilość prac: maksymalnie po dwie z każdej grupy wiekowej.

5. Prace należy przesłać do 16.11.2018 r. na adres:

Przedszkole "Parkowe Skrzaty"

ul. Borecka 25A

63-720 Koźmin Wlkp.

z dopiskiem: Jesienne parasolki”

6. Każda praca powinna posiadać metryczkę zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek autora, adres przedszkola, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego została wykonana praca oraz prace muszą zwierać załączniki nr 1

ZAŁĄCZNIK NR 1

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej RODO)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka

.........................................................................................................................................   (imię i nazwisko dziecka)

w związku z udziałem w Ogólnopolskim Konkursie „Jesienne parasolki” organizowanym przez Przedszkole ,,Parkowe Skrzaty” w Koźminie Wlkp. w celu umieszczenia danych osobowych na stronie placówki oraz wystawie pokonkursowej.

……………………….………………….……………

Data, miejsce i podpis rodzica/opiekuna

7. Oceny nadesłanych prac dokona powołana komisja. Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody i wyróżnienia, a nauczyciele pod kierunkiem których zostały wykonane nagrodzone i wyróżnione prace otrzymają podziękowania.

8. Rozstrzygnięcie konkursu i wysłanie podziękowań oraz dyplomów nastąpi do dnia 21.11.2018r.

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY J

Termin: 2018-11-16