Ogólnopolski konkurs na plakat pt. "Zdrowy i sprawny przedszkolak"

Konkurs dodał(a) Marta Sławińska-Świtalska

Przedszkole nr 12 w Koszalinie zaprasza do ucziału w  ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.

"Zdrowy i sprawny przedszkolak"

Celem konkursu jest:

- kształtowanie odpowiednich nawyków żywieniowych, propagowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu,

- rozwijanie przez dzieci sprawności manualnej,

- propagowanie formy plastycznej jaką jest plakat,

- rozwijanie inwencji twórczej i kreatywności.

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 5- i 6-letnich z przedszkoli w całym kraju.

2. Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie plakatu w formacie A3, techniką dowolną; plakat musi zawierać hasło „ZDROWY I SPRAWNY PRZEDSZKOLAK”.   Z tyłu plakatu proszę o umieszczenie metryczki z imieniem, nazwiskiem i wiekiem autora oraz danymi opiekuna oraz danymi teleadresowymi i mailowymi placówki. Do pracy należy dołączyć kartę zgłoszeniową zgodę rodziców dziecka na przetwarzanie danych osobowych /w załączniku/.

3. Z jednej placówki, w konkursie może być przysłana max. 1 praca.

4.Termin składania prac do 06.04.2018 r.  na adres:

ul. Lechicka 45

75-842 Koszalin

rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 13 kwietnia 2018 r. i opublikowane zostanie na stronie www.p12koszalin.szkolnastrona.pl

5. Przewiduje się przyznanie trzech nagród za I, II i III miejsce.

6. Dyplomy i podziękowania dla dzieci i nauczycieli wyślemy mailowo. W razie pytań proszę o kontakt z organizatorkami konkursu:

Marta Sławińska-Świtalska /e-mil:martas4@poczta.onet.pl/, Agata Kaczmarek

Przedszkole nr 12, ul. Lechicka 45  75-842 Koszalin   Tel. 94/34 257 32    e-mail:p12koszalin@wp.pl

Termin: 2018-04-06
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski