Ogólnopolski Konkurs Literacki

Konkurs dodał(a) Renata Stawczyk-Mizińska

"Nadeszła ciepła wiosna, przykucnęła radosna …"

Przedszkole nr 124 w Warszawie zaprasza do udziału w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego na wiersz lub opowiadanie "Zwiastuny wiosny"

Pod patronatemOgrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego w 200 rocznicę powołania

Celem konkursu jest uwrażliwienie na piękno budzącej się wiosną przyrody oraz ukazanie twórczych możliwości nauczycieli i ich podopiecznych.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs będzie rozpatrywany w dwóch kategoriach: dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i oraz dzieci w wieku przedszkolnym.

2. Utwór literacki musi być oryginalny i nigdzie dotąd nie publikowany – technika swobodnego tekstu.

3. Pracę należy dostarczyć w wersji papierowej  na kartce A4 i na płcie CD bez zabezpieczeń.

4. Każda praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko autora, adres placówki, telefon kontaktowy, adres e-mail.

5.  Prace pozostają do dyspozycji organizatora i będą oceniane przez niezależne jury (decyzja jury jest ostateczna).

6. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wynikach drogą elektroniczną. Nagrody zostaną wysłane pocztą.

7. Nadesłanie prac jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych. Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Organizatora, o których mowa w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83) oraz publikacji tych prac w Internecie na stronie przedszkola. Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców i przyznania nagród.

8. Nauczyciele, którzy chcieliby otrzymać podziękowania oraz dyplomy dla dzieci powinni dołączyć zaadresowaną kopertę A4 z odpowiednim znaczkiem.

9. Prace należy dostarczyć osobiście lub nadesłać (dobrze zabezpieczone) na adres organizatora do: 29 kwietnia 2018 r.

ul. Dzielna 15B

tel. (022) 838-36-34

z dopiskiem "KONKURS"

10. Organizator zastrzega sobie prawo zatrzymania, opracowania i publikacji prac według własnego uznania.

11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 15.05.2018 r.

Koordynatorzy konkursu:

Anna Korzeniewska  Agnieszka Kamińska