KONKURS PLASTYCZNY "MOJE ULUBIONE ZWIERZĄTKO".

Konkurs dodał(a) Urszula Szewczyk

ZSM1 - PM NR 12 , UL RAFINERYJNA 3A, 38-200 JASŁO. OGŁASZA KONKURS PLASTYCZNY PT.

"MOJE ULUBIONE ZWIERZĄTKO"

CELE KONKURSU:

- PRZEJAWIA ZAINTERESOWANIE DZIAŁALNOŚCIĄ PLASTYCZNĄ,

- SWOBODNIE WYPOWIADA SIĘ W RÓŻNYCH TECHNIKACH PLASTYCZNYCH,

- ZNA ZWIERZĘTA ŻYJĄCE W RÓŻNYCH ŚRODOWISKACH PRZYRODNICZYCH.

REGULAMIN:

1. KONKURS PRZEZNACZONY JEST DLA DZIECI 5-6-LETNICH.

2. TECHNIKA PRAC DOWOLNA.

3. FORMA PRACY PŁASKA A4.

5. Z KAŻDEJ PLACÓWKI MOŻNA WYSŁAĆ MAKSYMALNIE 2 PRACE.

6. KAŻDA PRACA POWINNA ZAWIERAĆ - IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, NAZWA I ADRES PLACÓWKI, NR. TELEFONU. IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA. METRYCZKA POWINNA BYĆ NAPISANA NA KOMPUTERZE I ZAWIERAĆ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DZIECKA NA POCZET KONKURSU.

7. NADSYŁANIE PRAC DO 28 LUTEGO 2018 ROKU NA ADRES:

ZSM1-PM NR 12

UL. RAFINERYJNA 3A

38-200 JASŁO

PODKARPACIE

8. W KONKURSIE ZOSTANĄ PRZYZNANE 4 NAGRODY I 2 WYRÓŻNIENIA.

9. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU 12 MARCA 2018 r. NA STRONIE INTERNETOWEJ zsm1@zsm1jaslo.pl

10. NADESŁANYCH PRAC NIE ZWRACAMY. ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ICH WYKORZYSTANIA.

UCZESTNICY WYRAŻAJĄ ZGODĘ NA WYKORZYSTANIE ICH DANYCH DO CELÓW WYEKSPONOWANIA ICH PRAC W PM NR 12 W JASLE ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ.

NAGRODY ZOSTANĄ PRZESŁANE POCZTĄ DO KOŃCA MARCA 2018.

Termin: 2018-02-28
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski