"Kurczaczek, zajączek czy baranek" - ulubiony symbol Wielkanocy.

Konkurs dodał(a) Monika Gumbisz

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno - Techniczny

„Kurczaczek, zajączek czy baranek” – ulubiony symbol Wielkanocy

Cele:

*rozwój wyobraźni twórczej i kreatywności,

*poszerzanie warsztatu plastycznego o różnorodne formy i techniki plastyczne,

*wzbogacanie wiedzy o tradycjach wielkanocnych.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3 - 6 lat.

2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy przestrzennej – kurczaczka, zajączka lub baranka.

3. Forma pracy: indywidualna.

4. Format: przestrzenny.

5. Technika prac: dowolna.

6. Ilość prac z jednej placówki: 3 prace.

7. Prace będą oceniane pod względem: zgodności z tematyką konkursu, pomysłowości zastosowanych technik plastycznych, estetyki wykonania pracy, samodzielności.

8. Każda praca powinna być opatrzona w metryczkę zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek autora, adres przedszkola, nr telefonu, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego została wykonana praca, adres e-mail.

9. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 20.03.2018 r.

10. Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody i dyplomy, a nauczyciele pod kierunkiem których zostały wykonane nagrodzone prace otrzymają podziękowania.

11. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy, a nauczyciele podziękowania drogą e-mailową.

12. Lista nagrodzonych zostanie opublikowana na stronie internetowej Przedszkola nr 1 w Jędrzejowie:  www.przedszkole.avatec.pl

13. Jury konkursu zostanie powołane przez organizatora i składać się będzie min. z trzech osób. Spośród nadesłanych prac, wybierze te które zostaną nagrodzone w dwóch kategoriach wiekowych:

- I, II i III miejsce w kategorii 3 - 4 lat

- I, II i III miejsce w kategorii 5 – 6 lat

14. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób oraz ich opiekunów. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatora. Nadesłane prace zostaną zaprezentowane na wystawie w Przedszkolu nr 1 w Jędrzejowie.

15. Gotowe prace należy nadesłać do 10.03.2018 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres przedszkola:

ul. Mieszka I 9

28-300 Jędrzejów

woj. świętokrzyskie

Dodatkowe informacje można uzyskać u koordynatorów konkursu:
Małgorzata Siomek – tel. 510 380 906
Monika Gumbisz – tel. 605 463 334