"BANI PRZYJACIEL PKP POCIĄGAMI GNA I O BEZPIECZNĄ PODRÓŻ DBA"

Konkurs dodał(a) Magdalena Przebieracz

"BANI PRZYJACIEL PKP POCIĄGAMI GNA I O BEZPIECZNĄ PODRÓŻ DBA”

1. Organizator:

ul.Gwarków 22

41-400 Mysłowice

Tel:32 222 63 46

e-mail:przed8@wp.pl

2. Celem konkursu jest:

- promowanie bezpiecznych zachowań podczas podróży i na dworcu kolejowym,

- rozwijanie inwencji twórczej poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych (ciekawych materiałów i technik plastycznych).

3. Uczestnicy konkursu:

dzieci 6 –letnie na terenie całej Polski.

4. Regulamin konkursu:

- temat pracy powinien być związany z promocją bezpiecznych zachowań w różnych sytuacjach podczas podróży pociągiem i na dworcu kolejowym;

- technika prac dowolna, płaska

- format pracy A4

- ocenie podlegają prace indywidualne;

- z jednej placówki - 3 prace

- praca powinna zawierać metryczkę:
• imię i nazwisko oraz wiek autora,
• nazwa i adres placówki wraz z numerem telefonu,
• imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego praca została wykonana.

5.Termin dostarczenia prac:

- prace należy przesłać lub dostarczyć osobiście do dnia 17.11.2017 r. na adres:

ul.Gwarków 22

41-400 Mysłowice

(z dopiskiem: KONKURS Z BENIM)

6. Oceny nadsyłanych prac dokona komisja powołana przez Organizatora. Oceniane będą walory artystyczne, pomysłowość, oryginalność i samodzielność wykonania prac.

7 .Ogłoszenie wyników:

-wyniki zostaną ogłoszone na stronie ,,Bliżej przedszkola” i stronie internetowej Przedszkola nr 8 http://osemka.edupage.org/

- nagrody, dyplomy i podziękowania dla zwycięzców oraz prac wyróżnionych  zostaną przesłane pocztą. Nauczyciele chcący otrzymać potwierdzenie uczestnictwa w konkursie, proszeni są o dołączenie zaadresowanej koperty zwrotnej wraz ze znaczkiem pocztowym.

- ogłoszenie wyników nastąpi ok 25.11.2017

- wszystkie prace zostaną wyeksponowane na pokonkursowej wystawie w Przedszkolu nr 8 w Mysłowicach.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na ich ewentualną publikację oraz przetwarzanie danych osobowych dziecka.

Koordynatorzy konkursu:

Magdalena Przebieracz

Bogumiła Szarowska

Paulina Mol

Informacje o konkursie można uzyskać  pod tel. 32 22 63 46

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Termin: 2017-11-17
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski