KĄCIK CZYTELNICZY W MOIM PRZEDSZKOLU

- budzenie zainteresowania czytelnictwem

- rozwijanie zdolności plastycznych

REGULAMIN:

1.       Konkurs skierowany jest dla przedszkolaków w wieku: 3-6 lat.

2.       Prosimy o nadsyłanie prac do dnia 01.12.2017 r. (decyduje data stempla pocztowego).

3.       Forma pracy plastycznej A4.

4.       Technika pracy – rysunek kredkami.

5.       Każde przedszkole może przesłać max. 3 prace plastyczne.

6.       Kryteria oceny prac: zgodność z tematem, estetyka, samodzielność.

7.       Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 8.12.2017, wyniki zostaną ogłoszone na stronie http://www.zspgorzyczki.szkolnastrona.pl/. Prace muszą zostać zaopatrzone w metryczkę: imię i nazwisko dziecka, wiek, adres przedszkola, imię i nazwisko  oraz adres e-mali opiekuna (na adres e-mali zostanie przesłane podziękowanie za udział w konkursie). Na odwrocie pracy proszę zamieścić również oświadczenie podpisane przez rodzica lub opiekuna prawnego.

OŚWIADCZENIE RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie pracy dziecka w celach określonych w regulaminie konkursu.

CZYTELNY PODPIS RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO

………………………………………………………………............

9.       Prace należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres:

Przedszkole Publiczne im. Gąski Balbinki

ul. Wiejska 30

44-350 Gorzyce

z dopiskiem „Konkurs plastyczny”

10.   Prace plastyczne zostaną ocenione przez specjalnie powołane w tym celu jury.

11.   Prace pozostają do dyspozycji organizatora konkursu. Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyznaniem prawa do wykorzystania prac oraz danych personalnych w celu popularyzacji konkursu.

12.   W konkursie przyznane zostaną: I, II i III miejsce w kategorii dzieci 3-4 letnich oraz  I, II i III miejsce w kategorii dzieci 5-6 letnich, a także wyróżnienia.

Termin: 2017-12-01
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski