Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bajeczna Księga w Przedszkolu nr 18 im.Marii Montessori w Stalowej Woli


Film dodał(a) Elzbieta Gałka-Ziajko
ponad 2 lat temu, wyświetleń 664


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Projekt czytelniczy Bajeczna Księga został przyjęty z ogromnym entuzjazmem nie tylko dzieci ale i rodziców. Rodzice i dzieci z grupy "Niebieskiej " i z grupy "Zielonej" zamieniali się w pisarzy i ilustratorów. Czyste kartki powoli  wypełniły się inspirującymi przygodami ,nowymi bohaterami i barwnymi ilustracjami. Finałem bogatej w różne watki historii stało się  motto "Lepszy przyjaciel w potrzebie niż puchar w garści". To była wspaniała przygoda integrująca naszą przedszkolną społeczność. Dziękujemy :)

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Elzbieta Gałka-ZiajkoWyślij wiadomość
do Elzbieta Gałka-Ziajko

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Elzbieta Gałka-Ziajko

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka