Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

MALI WIELCY RATOWNICY


Film dodał(a) MONIKA PIJEWSKA
ponad 2 lat temu, wyświetleń 732


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W bieżącym roku szkolnym dzieci 5-letnie realizowały program z zakresu pierwszej pomocy - "Ratujacy Przedszkolak."Zajęcia miały na celu uwrażliwienie dzieci na potrzebę zachowania bezpieczeństwa, kształtowania właściwych postaw wobec zagrożenia życia i zdrowia swojego oraz najbliższych, a także umiejętności udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.

Znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy jest bardzo ważna, dlatego tak ważne jest aby już od najwcześniejszych lat życia dziecka propagować te treści, które w przyszłości przyczynią się do podniesienia wiedzy i zmiany postawy Polaków.

Zachecamy do obejrzenia prezentacji.

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do MONIKA PIJEWSKA

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!