Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przedszkolaki z Biesiadek brały udział w akcji "Sprintem do maratonu"


Film dodał(a) Bernadetta Witek
ponad 3 lat temu, wyświetleń 753


Wpis został sprawdzony przez moderatora

                       Relacja z VII ogólnopolskiego maratonu przedszkolaków ,,Sprintem do maratonu”

Publiczne Przedszkole w Biesiadkach po raz pierwszy brało udział w ogólnopolskim biegu ,,Sprintem do maratonu”. Nasze przedszkolaki przygotowywały się do tego ważnego wydarzenia bardzo starannie. Zdrowo się odżywiały, każdego dnia ćwiczyły oraz chodziły z rodzicami na długie spacery. Rano przychodząc do przedszkola zdawały relację swoim koleżankom i kolegom, gdzie były i jaki dystans z rodzicami przebyli, motywując tym samym innych również rodziców, do aktywnego spędzania czasu w dni wolne od pracy. Gdy nadszedł ten długo wyczekiwany dzień – 1 czerwca 2021 rok, wszystkie przedszkolaki były do biegu ,,super” przygotowane. Rano zjadły zdrowe śniadanie przygotowane przez rodziców. Były śpiewy, tańce, zabawy ruchowe, bańki mydlane, rozgrzewka i w końcu sam bieg, na który dzieci z niecierpliwością czekały. Przedszkolaki pokonały dystans 20920 metrów. Dla wszystkich uczestników były medale i dyplomy. Dzieci były trochę zmęczone, bo każdy chciał przebiec jak najwięcej metrów, ale bardzo szczęśliwe. Na ich twarzach długo gościł uśmiech.     Z wielką radością i ochotą przystąpimy do akcji ,,Sprintem do maratonu” za rok.

 

                                                                                                                                       Koordynator: Bernadeta Witek


Zobacz wszystkie wpisy
od Bernadetta WitekWyślij wiadomość
do Bernadetta Witek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Bernadetta Witek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka