Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przedszkolaki z Biesiadek brały udział w akcji "Sprintem do maratonu"


Film dodał(a) Bernadetta Witek
rok temu, wyświetleń 294


Wpis został sprawdzony przez moderatora

                       Relacja z VII ogólnopolskiego maratonu przedszkolaków ,,Sprintem do maratonu”

Publiczne Przedszkole w Biesiadkach po raz pierwszy brało udział w ogólnopolskim biegu ,,Sprintem do maratonu”. Nasze przedszkolaki przygotowywały się do tego ważnego wydarzenia bardzo starannie. Zdrowo się odżywiały, każdego dnia ćwiczyły oraz chodziły z rodzicami na długie spacery. Rano przychodząc do przedszkola zdawały relację swoim koleżankom i kolegom, gdzie były i jaki dystans z rodzicami przebyli, motywując tym samym innych również rodziców, do aktywnego spędzania czasu w dni wolne od pracy. Gdy nadszedł ten długo wyczekiwany dzień – 1 czerwca 2021 rok, wszystkie przedszkolaki były do biegu ,,super” przygotowane. Rano zjadły zdrowe śniadanie przygotowane przez rodziców. Były śpiewy, tańce, zabawy ruchowe, bańki mydlane, rozgrzewka i w końcu sam bieg, na który dzieci z niecierpliwością czekały. Przedszkolaki pokonały dystans 20920 metrów. Dla wszystkich uczestników były medale i dyplomy. Dzieci były trochę zmęczone, bo każdy chciał przebiec jak najwięcej metrów, ale bardzo szczęśliwe. Na ich twarzach długo gościł uśmiech.     Z wielką radością i ochotą przystąpimy do akcji ,,Sprintem do maratonu” za rok.

 

                                                                                                                                       Koordynator: Bernadeta Witek

Komentarze

Wyślij wiadomość do Bernadetta Witek
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz