Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzieci z Publicznego Przedszkola w Mesznej Opackiej i ich "Bajeczna Księga"


Film dodał(a) Anna Lech
rok temu, wyświetleń 526


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Projekt "Bajeczna księga" realizowaliśmy od lutego do maja 2021 roku. Książka wędrowała od przedszkolaka do przedszkolaka i wracała coraz piękniejsza, ubogacona o kolorowe ilustracje i kolejne wątki. Każdy dołożył do historii coś od siebie, dzięki czemu powstała opowieść ciekawa, wartka, świeża. Dzieci i ich Rodzice dali się porwać bajkowej opowieści. To był dla nas wszystkich naprawdę magiczny czas. Szkoda, że już dobiegł końca. Nie martwimy się jednak - będziemy czekać na kolejną edycję projektu....

Bajeczna księga

Zapraszamy nauczycieli, dzieci i rodziców z całej Polski, aby przyłączyli się do projektu czytelniczego BAJECZNA KSIĘGA, którego ambasadorką jest Ewa Stadtmüller. Wystarczy zeszyt bez liniatury, kredki, długopis, twórcze przedszkolaki i chętni do współpracy rodzice.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Anna LechWyślij wiadomość
do Anna Lech

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Anna Lech

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!