Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzień Rodziny - grupa "Smerfy" z Przedszkola Publicznego w Ożarowie


Film dodał(a) Paulina Wydrzycka
miesiąc temu, wyświetleń 40


Wpis został sprawdzony przez moderatora

„Mama, Tata najpiękniejsze słowa świata…”-  tymi słowami piosenki przedszkolaki z grupy "Smerfy" rozpoczęły występ z okazji Dnia Rodziny. W montażu słowno-muzycznym dzieci zaprezentowały wierszyki, piosenki oraz tańce dla swych ukochanych Rodziców. Z ogromnym zaangażowaniem przygotowały się do swoich ról, dedykując to przedstawienie naszym wyjątkowym gościom. Był to czas pełen wzruszeń i serdeczności. Dzień Rodziny zakończył się wręczeniem laurek wykonanych przez dzieci i z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych drogich Rodziców i ich pociech.


Zobacz wszystkie wpisy
od Paulina WydrzyckaWyślij wiadomość
do Paulina Wydrzycka

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Paulina Wydrzycka

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka