Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Gra terenowa w lesie-"Smerfy" i "Żabki" z Przedszkola Publicznego w Ożarowie


Film dodał(a) Paulina Wydrzycka
miesiąc temu, wyświetleń 36


Wpis został sprawdzony przez moderatora

 Korzystając ze słonecznej, wiosennej pogody w dniu 30.04.2024 r. Eko  Przedszkolaki z grup Smerfy i Żabki wybrały się ze swoimi wychowawczyniami na wycieczkę do lasu w Czachowie. Celem wycieczki było aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu oraz udział dzieci w zabawach i grach terenowych. Wydarzenie to było realizacją kwietniowego zadania
w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym Eko Przedszkolaki.

   Po przybyciu na miejsce dzieci wyruszyły na spacer leśną dróżką, która prowadziła do domku myśliwych. Po drodze poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając oraz wykonywały zadania stawiane przez nauczycielki. Na zakończenie spaceru na dzieci czekało ostatnie zadanie – odnalezienie skrzynki z upominkami i medalami „Przyjaciela Natury”, ukrytej na leśnej polanie. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przystąpiły do poszukiwania i szybko wykonały zadanie. Po aktywnie spędzonym czasie na łonie natury dzieci mogły posilić się pieczonymi kiełbaskami, które przygotowali ich rodzice. Po posiłku był czas na zabawy ruchowe przy muzyce, konkurencje sportowe oraz zabawy swobodne.                           

  Był to bardzo radosny dzień, któremu towarzyszyło wiele uśmiechu i dobrej zabawy. Z pewnością będziemy mile go wspominać. Dziękujemy Rodzicom naszych przedszkolaków oraz Kołu Łowieckiemu Pustułka w Ożarowie za wsparcie w realizacji przedsięwzięcia.

 


Zobacz wszystkie wpisy
od Paulina WydrzyckaWyślij wiadomość
do Paulina Wydrzycka

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Paulina Wydrzycka

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka