Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Borkowie


Film dodał(a) Ewa Młynarczyk
miesiąc temu, wyświetleń 43


Wpis został sprawdzony przez moderatora

PRZEDSZKOLAKI Z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W BORKOWIE WZIĘŁY UDZIAŁ  X OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW "SPRINTEM DO MARATONU"!

NA LINII STARTU STANĘŁO AŻ 6 GRUP Z NASZEGO PRZEDSZKOLA!

TO POZWOLIŁO NAM PRZEBIEC ŁĄCZNIE 139630 METRÓW!

DZIĘKUJĘMY ZA SUPER ZABAWĘ!


Zobacz wszystkie wpisy
od Ewa MłynarczykWyślij wiadomość
do Ewa Młynarczyk

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewa Młynarczyk

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka